Dünyanın en prestijli doğrudan satış sitesi “Direct Selling News”ün bugün açıkladığı 2020 verilerine göre, FARMASİ 32. Sırada yer alarak Türkiye adına bir ilki başardı.

Tarihte ilk defa global düzeyde ilk 100 firma içerisine girmeyi başaran Türk firması FARMASİ, diğer Türk firmalarına da hem ilham kanağı hem de rol model olmanın gururunu yaşıyor.

FARMASİ doğrudan satış sektöründe dünya devlerini Türkiye’de geçerek pazar liderliğini koruyor.

Bununla birlikte, Amway, Herbalife, Avon, Tupperware, Oriflame gibi dünyanın en büyük doğrudan satış şirketleriyle de globalde zirveyi zorluyor.

FARMASİ Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Tuna ve Emre Tuna, “Bu tarihi başarı bir ilktir. Tüm FARMASİ ailesi olarak gece gündüz çalışmanın karşılığını tescilli olarak almanın haklı onuru ve gururu içerisindeyiz. Bu hepimiz için bir başlangıç, asıl hedefimiz dünyanın en büyük doğrudan satış firması olmaktır. İleri ki yıllarda bu hedefi yakalayacağımıza hiç bir şüphemiz yok. Bize bu gururu yaşatan FARMASİ ailesine çok teşekkür ederiz” ortak açıklamasında bulundular.

Global düzeyde dünyanın en büyük 50 doğrudan satış şirketleri listesi: https://www.directsellingnews.com/dsn-announces-2020-global-100-list/